Onze nieuwe collega: Brenda van Diejen

Sinds deze maand wordt ons team versterkt door een enthousiaste accountmanager in komkommer en tomaat: Brenda van Diejen. We stellen haar graag aan u voor!

Passie voor groente
Brenda: ‘Na de middelbare school heb ik mijn bachelor behaald in Agriculture & Business. Tijdens mijn studie kreeg ik de kans om stage te lopen op fantastische plaatsen: Japan, Costa Rica, de VS en Engeland.  Sinds mijn afstuderen heb ik altijd in de tuinbouwsector gewerkt, beginnend in de bloemenindustrie. Nadat 5 jaar maakte ik de overstap naar de groente en fruit, waar ik mijn passie ontdekte.’

Koploper in het voedselvraagstuk
‘De komende jaren zal de vraag naar voedsel in de hele wereld toenemen. Daar ligt een serieuze taak voor De Ruiter: we moeten vooroplopen in alle nieuwe ontwikkelingen en telers helpen bij het optimaal telen van de gewassen. Ik vind het fantastisch om daar deel van uit te maken: telers helpen, naar hun feedback luisteren en de informatie terugbrengen naar ons bedrijf.  Zodat we de juiste beslissingen kunnen nemen over rassen, marketingstrategieën en campagnes.’

Aan boord
Brenda besluit: ‘Ik hoop dat ik de telers uit mijn regio kan ondersteunen op de manier die het beste bij hen past, voor een sterke en langdurige relatie, waarbij sommigen ons meer als partner dan als leverancier zien. Er zijn nog veel dingen te ontdekken en te ontwikkelen voordat ik helemaal ingewerkt ben. Gelukkig is mijn nieuwe team een grote steun om me zo snel mogelijk aan boord te krijgen. Ik merkte wel dat mijn collega's gepassioneerd zijn over hun werk en onze producten. Voor nieuwe mensen is dat inspirerend en motiverend. Ik kijk dan ook uit naar de toekomst en ben blij deel uit te mogen maken van het De Ruiter Benelux-team!’

Het De Ruiter team

Ons team helpt u graag bij het vinden van de informatie, die u nodig heeft om het beste ras voor uw bedrijf te kiezen.

Ontmoet ons team